Zresetować hasło

Aqua de Colonia

Blog

Woda kolonialna – produkt typowo hiszpański, który wpisał się w kulturę tego kraju na dobre. Do kupienia w każdym sklepie, popularna wręcz jak pasta do zębów. W czym tkwi fenomen wody kolońskiej sprzedawanej w litrowych butelkach?

Woda kolonialna została stworzona z myślą o niemowlętach. Recepturę kosmetyku opracowano tak, aby nie podrażnić wrażliwej skóry dziecka, a zapach został dobrany tak, aby nie drażnił małego noska. W gorące hiszpańskie lata jest nieodzownym towarzyszem, pomagającym utrzymać higienę i komfort. Skóra dłużej pozostaje świeża i delikatnie pachnąca. I to zastosowanie sprawdza się zarówno u niemowląt jak i dorosłych.

Uniwersalność wody kolonialnej okazała się dużo większa. Okazało się, że jest doskonała jako woda po goleniu. Dodaje się ją również do kąpieli, a nawet do prania. Służy do perfumowania ubrań i pościeli. Można je używać do mycia podłóg i płaskich powierzchni w domu. Doskonale czyści, pozostawiając przyjemny zapach.

Woda kolonialna ma jeszcze jedną zaletę, w wersji lawendowej nie lubią jej komary, dlatego ochroni nas przed ukąszeniami. Doskonale więc wpisze się również w nasz wakacyjny klimat, późnych kolacji na świeżym powietrzu przy butelce dobrego wina.

Zarezerwuj teraz
Liczba gości
Dorośli
Wiek od 13 lat i powyżej
0
Dzieci
Wiek od 2 do 12 lat
0
Dzieci
Do lat 2
0
Zamknij

Sprawdź pozostałe wpisy

Setenil de las Bodegas

Za tą nazwą kryje się wyjątkowe miasteczko dosłownie umieszczone w skałach. Skalne miasto położone w skalistym kanionie rzeki Río Trejo, budzi wiele emocji od zaciekawienia,

Orzeźwiająca Sangria

Sangria czyli tradycyjny i najpopularniejszy napój alkoholowy w Hiszpanii. Jest niezastąpiony na gorące wieczory. Towarzyszy imprezom i festiwalom kulinarnym.

Ekskluzywna marina Puerto Banus

Puerto Banus to nie jest marina jakich wiele w Hiszpanii. Ma swój osobliwy, niepowtarzalny charakter. Jest jak małe miasteczko, które żyje swoim życiem i nigdy